Przy zamówieniach powyżej 299zł DOSTAWA GRATIS!

Narbutt_lesiak
created by professors

Marka narbutt_lesiak created by professors powstała z szacunku i zrozumienia potrzeb ludzkiej skóry, której poznaniu poświęciłyśmy wiele lat.

Dla nas ten największy organ ludzkiego ciała nie ma tajemnic, znamy go od najgłębszej do najbardziej delikatnej, widocznej warstwy. Mierząc się z jej potrzebami, specyficznymi warunkami w jakich przyszło nam żyć i ogromnym doświadczeniem, doskonale wiemy czego skóra potrzebuje.

Narbutt & Lesiak
Jesteśmy przede wszystkim uczciwi w projektowaniu naszych produktów i stawiamy na zaspokojenie realnych potrzeb.
przyjaźń
i zrozumienie

Marka NARBUTT_LESIAK jest, co równie ważne, owocem naszej wieloletniej przyjaźni i głębokiego zaufania jakim darzymy się nawzajem.

Dlatego długo szukałyśmy odpowiedniej nazwy, która odzwierciedlałaby wartości, którymi kierujemy się w życiu i pracy. Po długich poszukiwaniach znalazłyśmy ją w połączeniu naszych nazwisk, bo to na nie pracowałyśmy przez cały czas trwania naszej naukowej kariery.

NARBUTT_LESIAK to także nazwa naszego naukowego profilu, który prowadzimy w mediach społecznościowych, by pozostać w kontakcie z pacjentami, lekarzami, przyjaciółmi. Przyjaźnimy się i pracujemy razem od lat, dbamy o te relacje najlepiej jak się da, tak jak o skórę naszych pacjentów i właśnie ta troska jest dla nas najważniejsza.

narbutt_lesiak
created by professors

Created by professors of dermatology

autentyczność
marki narbutt_lesiak

Stworzyłyśmy serię kosmetyków, najlepszych w swoim rodzaju. Nie chciałyśmy ulegać kosmetycznym modom czy ograniczać się kosztami surowców.

Zależy nam na dostarczeniu najwyższej możliwej jakości bez drogi na skróty i zbędnych dodatków

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z  Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Wróć do góry

Koszyk