Teraz z kodem WIOSNA 33% taniej!

narbutt_lesiak
created by professors

Marka powstała z szacunku i zrozumienia potrzeb ludzkiej skóry, której poznaniu poświęciłyśmy wiele lat.

Dla nas ten największy organ ludzkiego ciała nie ma tajemnic, znamy go od najgłębszej do najbardziej delikatnej, widocznej warstwy.

Mierząc się z jej potrzebami i specyficznymi warunkami, w jakich przyszło nam żyć doskonale wiemy, czego potrzebuje skóra.

Narbutt & Lesiak
NL

ln2
Jesteśmy uczciwe
w projektowaniu naszych produktów i stawiamy na zaspokojenie realnych potrzeb
nauka
i przyjaźń

Długo szukałyśmy odpowiedniej nazwy, która odzwierciedlałaby wartości, którymi kierujemy się w życiu i pracy. Po długich poszukiwaniach znalazłyśmy ją w połączeniu naszych nazwisk, bo to na nie pracowałyśmy przez cały czas trwania naszej naukowej kariery.

Zapraszamy Was do poznania szczegółów, jakie skrywają nasze nazwiska: 

Joanna Narbutt

Profesor dr hab. n. medycznych, specjalistka dermatologii i wenerologii, kierownik Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, prodziekan UMED w Łodzi ds. studentów, Konsultant Krajowa ds. dermatologii i wenerologii w latach 2018-2023. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, AZS oraz rzadkich chorób skóry. Autorka oraz współautorka 500+ publikacji, aktywna członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, przez 8 lat- Sekretarz Generalny PTD, laureatka prestiżowego stypendium L'OREAL – UNESCO for Women in Science, Polskiej Akademii Nauk i Konfederacji Rektorów Polskich Uczelni Medycznych oraz plebiscytu 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia. Założycielka Dermokliniki, centrum medycznego w Łodzi. Prywatnie miłośniczka historii sztuki, szwedzkich kryminałów, mopsów, Helu oraz podróży w nieznane!

Aleksandra Lesiak

Prof. dr hab. n. med., specjalista dermatologii i wenerologii, koordynator oddziału dziecięcego Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UMED w Łodzi, wykładowca akademicki, autorka 200+ publikacji, specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry, łuszczycy, chorób skóry u dzieci. Członkini zarządu głównego EADV, wiceprzewodnicząca sekcji Onkologicznej PTD, laureatka prestiżowych konkursów (L'OREAL dla Kobiet i Nauki, HIPOKRATES 2022, w kategorii Dermatolog Roku, Supertalenty w Medycynie). Wielokrotnie zapraszana jako ekspertka w popularnych programach telewizyjnych (m.in. DDTVN) i audycjach radiowych. Założycielka Łódzkiej Szkoły Atopii oraz Dermokliniki, centrum medycznego w Łodzi. Prywatnie amatorka podróży, gór, filmu, teatru, gotowania i jęz. francuskiego.


Narbutt_Lesiak to także nazwa naszego naukowego profilu, który prowadzimy w mediach społecznościowych, by pozostać w kontakcie z pacjentami, lekarzami i przyjaciółmi.

Przyjaźnimy się i pracujemy razem od lat, dbamy o tę relację najlepiej jak się da, tak jak o skórę naszych pacjentów i właśnie ta troska jest dla nas najważniejsza. Nasze kosmetyki są owocem naszej wieloletniej przyjaźni, długo zdobywanej wiedzy i głębokiego zaufania, jakim darzymy się nawzajem.

Mamy nadzieję, że i wy nam zaufacie. 

narbutt_lesiak
created by professors

Created by professors of dermatology

autentyczność
marki narbutt_lesiak

Stworzyłyśmy serię kosmetyków, najlepszych w swoim rodzaju.

Nie chciałyśmy ulegać kosmetycznym modom czy ograniczać się kosztami surowców.

Zależy nam na dostarczeniu najwyższej możliwej jakości bez drogi na skróty i zbędnych dodatków.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z  Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Wróć do góry

Koszyk